Chystáte se k nám?

REZERVUJTE SI APARTMÁN

Po zaslání formuláře vás budeme kontaktovat a sdělíme vám, zda je apartmán v požadovaný termín volný.

Pobyt je možné rezervovat minimálně na dvě noci. V hlavní sezóně upřednostňujeme týdenní pobyty od soboty do soboty - dle obsazenosti.

Odesláním ubytovacího formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem ČR č.565/1990 o místních poplatcích a nařízením parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů fyzických osob.

Kontaktní informace

LIPNO UBYTOVÁNÍ - APARTMÁN

Lipno nad Vltavou 503, 382 78 Lipno nad Vltavou

E-mail: info@lipnoubytovani-apartman.cz

Odpovědná osoba: Radek Mareš

Rezervace:

Radek Mareš         +420 602 582 532     

Jana Marešová      +420 724 745 160

Provozovatel:                                                                                               MIKROS-tech, s.r.o. , Mlýnská 5910/33, 586 01 Jihlava                        IČ:27671062                                                                                           Rezervační podmínky

Potvrzení rezervace: Po rezervaci termínu je důležité zaplatit zálohu 40% z celkové částky za ubytování převodem na účet, aby mohl být termín závazně rezervován. Dokud není záloha připsána na účet, je termín stále veden jako volný. Zbývající částku je nutné uhradit převodem na účet do 40 dnů před nástupem na pobyt.

Storno poplatky pobytu:

V případě zrušení pobytu Vám budou účtovány storno poplatky. Zrušení rezervace je nutné zaslat písemně na naši emailovou adresu: info@lipnoubytovani-apartman.cz nebo na naši kontaktní adresu. Můžete použít i kontaktní formulář.

  • oznámení do 60 dnů před datem nástupu - vrácení 100% zálohy
  • oznámení do 40 dnů před datem nástupu - vrácení 50% zálohy

  • oznámení do 39 dnů před datem nástupu - vrácení 60% z ceny pobytu

  • oznámení do 15 dnů před datem nástupu - vrácení 40% z ceny pobytu

  • oznámení před nástupem do 14 dne - vrácení 20% z ceny pobytu

Příjezdy a odjezdy: V den příjezdu je apartmá k dispozici od 15.00 hod., v den odjezdu je nutné opustit apartmán nejpozději do 10.00 h. Při kratších pobytech lze domluvit pozdější opuštění apartmánu (záleží na obsazenosti).

Minimální doba pobytu jsou 2 noci. V období jarních a letních prázdnin upřednostňujeme týdenní pobyty. Na dotaz zodpovíme, zda je možné se ubytovat na kratší pobyt.

Ubytovací řád: Hosté jsou vázání ubytovacím řádem, jsou povinni se s ním seznámit před nástupem na pobyt. Seznámení s ubytovacím řádem potvrzují uhrazením pobytu na účet pronajímatele a zároveň potvrzují závazek se jím řídit.