Rezervační podmínky

Potvrzení rezervace: Pro rezervaci termínu je důležité zaplatit zálohu 40% z celkové částky za ubytování převodem na účet, aby mohl být termín závazně rezervován. Dokud není záloha připsána na účet, je termín stále veden jako volný. Zbývající částku je nutné uhradit převodem na účet do 40 dnů před nástupem na pobyt.

Storno poplatky pobytu:

V případě zrušení pobytu Vám budou účtovány storno poplatky. Zrušení rezervace je nutné zaslat na naši emailovou adresu: info@lipnoubytovani-apartman.cz nebo písemně na naši kontaktní adresu. Můžete použít i kontaktní formulář.

  • oznámení do 60 dnů před datem nástupu - vrácení 100% zálohy
  • oznámení do 40 dnů před datem nástupu - vrácení 50% zálohy

  • oznámení do 39 dnů před datem nástupu - vrácení 60% z ceny pobytu

  • oznámení do 15 dnů před datem nástupu - vrácení 40% z ceny pobytu

  • oznámení před nástupem do 14 dne - vrácení 20% z ceny pobytu

V případě předčasného ukončení pobytu se zaplacená částka za pobyt nevrací.

Příjezdy a odjezdy: V den příjezdu je apartmán k dispozici od 15.00 hod., v den odjezdu je nutné opustit apartmán nejpozději do 10.00 h. Při kratších pobytech lze domluvit pozdější opuštění apartmánu (záleží na obsazenosti).

Minimální doba pobytu jsou 2 noci. V období jarních a letních prázdnin upřednostňujeme týdenní pobyty. Na dotaz zodpovíme, zda je možné se ubytovat na kratší pobyt.

Ubytovací řád: Hosté jsou vázání ubytovacím řádem, jsou povinni se s ním seznámit před nástupem na pobyt. Seznámení s ubytovacím řádem potvrzují uhrazením pobytu na účet pronajímatele a zároveň potvrzují závazek se jím řídit.